Новини
Новини Київської області
Суспільство

На Київщині відкриють 71 екзаменаційний пункт для випускників

Цьогоріч у тестуванні в пристоличному регіоні планують брати участь 15 625 випускників.

На Київщині відкриють 71 екзаменаційний пункт для випускників - зображення
Фото: pixabay

Цьогоріч випускники загальноосвітніх навчальних закладів України замість зовнішнього незалежного оцінювання будуть проходити національний мультипредметний тест. Враховуючи умови воєнного стану та вимоги проведення тестування, в 15 тергромадах Київщини попередньо визначили 71 тимчасовий екзаменаційний пункт, повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

"Першочергова задача територіальних громад, в яких діятимуть пункти національного мультипредметного тестування – створити всі необхідні умови, зокрема забезпечити безперебійну подачу електроенергії та швидкісного інтернету. Головне – подбати про безпеку учасників заходу", –

пресслужба Київської обласної військової адміністрації

В яких саме громадах функціонуватимуть екзаменаційні пункти наразі не повідомляється, проте відомо, Тестування відбуватиметься в три сесії:

-   основна – з 18 липня по 10 серпня;

-   додаткова – з 16 по 20 серпня;

-   спеціальна – з 12 по 16 вересня.

Підтвердити свою присутність та вибрати населений пункт, де вони планують проходити тестування, випускники мають до 7 червня. До слова, цьогоріч у тестуванні в пристоличному регіоні планують брати участь 15 625 випускників.

Нагадаємо, в травні в МОН затвердили перелік міст, де можна буде скласти нове ЗНО.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.