На Київщині відбулася чергова ротація правоохоронців, які служать в зоні ООС
![На Київщині відбулася чергова ротація правоохоронців, які служать в зоні ООС На Київщині відбулася чергова ротація правоохоронців, які служать в зоні ООС - зображення](/storage/resized/lg/news/955ef7b3-a9a8-4cc7-81fe-02c7e4398ac6/WhatsApp Image 2022-01-15 at 13.13.56 (2).jpeg)
Як повідомили у пресслужбі Нацполіції, 8-й рік поспіль правоохоронці Київщини несуть службу на блокпостах, патрулюють населені пункти, контролюють рух транспорту й надають всебічну допомогу цивільному населенню в зоні проведення ООС на сході.
Тож 15 січня у батальйоні поліції особливого призначення "Миротворець" пройшли заходи з нагоди ротації бійців. Для підтримки бойового духу та національної свідомості бійців артисти творчого колективу "Витребеньки" виконали патріотичні пісні та побажали правоохоронцям незламності, витримки, наснаги та мирного неба.
![На Київщині відбулася чергова ротація правоохоронців, які служать в зоні ООС На Київщині відбулася чергова ротація правоохоронців, які служать в зоні ООС - зображення](/storage/resized/lg/news/955ef7b3-a9a8-4cc7-81fe-02c7e4398ac6/15012021.jpeg)
На заході були присутні начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов, його заступник Максим Очеретяний, командир батальйону "Миротворець" Хафіз Рафієв та волонтери.
Нагадаємо, напередодні з боку російсько-окупаційних військ в зоні ООС було зафіксовано три порушення режиму припинення вогню, одне із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.