На Київщині оголосили спецоперацію: підліток викрав вантажівку та влаштував перегони з поліцією
![На Київщині оголосили спецоперацію: підліток викрав вантажівку та влаштував перегони з поліцією На Київщині оголосили спецоперацію: підліток викрав вантажівку та влаштував перегони з поліцією - зображення](/storage/resized/lg/news/9534be3d-46f8-49ce-b18a-6f68ce977bda/police-g9ee4c271a_1280.jpg)
Як повідомила пресслужба патрульної поліції Київщини, правоохоронці отримали повідомлення про те, що 25 грудня близько 23:00 інспектори села Чайок отримали орієнтування.
Повідомлялось про викрадання транспортного засобу Iveco в селищі міського типу Макарів.
Поліція оголосила спецоперацію "Перехват" на території Бучанського району.
Вже близько 00:00 години ночі на 32 кілометрі траси Київ – Чоп патруль помітив авто, яке підпадало під орієнтування. Помітивши поліцію, водій збільшив швидкість та намагався втекти, порушуючи правила дорожнього руху.
![На Київщині оголосили спецоперацію: підліток викрав вантажівку та влаштував перегони з поліцією На Київщині оголосили спецоперацію: підліток викрав вантажівку та влаштував перегони з поліцією - зображення](/storage/resized/lg/news/9534be3d-46f8-49ce-b18a-6f68ce977bda/269817370_2265460870294160_7860996011449336964_n.jpg)
Втім, не діставшися Києва керманич зупинився, полишив авто і намагався втекти через лісосмугу.
При цьому в автомобілі залишилася 17-річна пасажирка, яка розказала, що водій запропонував взяти машину та покататися.
На місце було викликано слідчо-оперативну групу та кінологічну службу. Спільними зусиллями правоохоронних служб, близько 2-ї ночі, ймовірного 17-річного викрадача виявили та затримали.
Наразі слідство з'ясовує усі подробиці інциденту.
Нагадаємо, 20 грудня у Бучанському районі оголосили спеціальну поліцейську операцію задля затримки зловмисників, які викрали автівку Volkswagen у селищі Плахтянка.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.