#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Анонси
Київщина-суспільство

На головній вулиці столиці влаштують шкільний ярмарок

15.08.2019 Кочкина Марина 0

Щорічний загальноміський шкільний ярмарок розпочнеться в Києві найближчими вихідними -17 та 18 серпня. Це соціальний проєкт, тож усі шкільні речі можна придбати за цінами нижчими на 10-15%, ніж у торговельній мережі.

Ярмарок на Хрещатику діятиме з  09:00 до 20:00. На ньому батьки для своїх дітей – школярів зможуть придбати все необхідне для навчання. Об’єкти торгівлі зі шкільною формою, спортивним одягом, взуттям, канцелярією, шкільними рюкзаками та ранцями будуть розташовуватися на широкому тротуарі вздовж проїжджої частини – біля виходу зі станції метро "Хрещатик".

На шкільному ярмарку 2019 буде представлений величезний асортимент товарів від українських і закордонних виробників: шкільна форма, рюкзаки та портфелі, одяг і взуття для наймодніших школярів, розумні гаджети, зошити, маркери, олівці та багато інших цікавих і необхідних аксесуарів.

Окрім того, на школярів очікуватимуть велика зона розваг та майстер-класів, веселі конкурси та вікторини, ігри з аніматорами, подарунки від партнерів. Також у рамках заходу відбудеться фестиваль дитячої творчості від «LolaKIDS FEST» та фестиваль дитячої моди «UKRAINIAN KID’S FASHION WEEK» #UKFW, на якому 80 юних моделей агенції продемонструють на подіумі кращі колекції 20 українських дизайнерів та брендів.

ASPI news