На Бориспільщині працівник освітнього закладу розбещував дітей
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/a3b53a8311e7d77327b4247e3c1fd262.jpg)
З’ясовано, що упродовж року (з лютого 2018 по лютий 2019) підозрюваний, неодноразово з метою задоволення своєї статевої пристрасті, вчиняв фізичні розпусні дії відносно п’ятьох малолітніх. Подія трапилася у Бориспільському районі, в якому саме населеному пункті у прокуратурі не повідомили.
Наразі, Бориспільським міськрайонним судом підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Досудове розслідування триває.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.