#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бородянка

На Бородящині шість випадків COVID-19 у медпрацівників районної лікарні

27.05.2020 0 Бобрик1 Юлія1 0

Проте 27 травня лікарня в Бородянці працюватиме в штатному режимі.

Про це у своєму відео-звернені на Youtube повідомив заступник голови Бородянської райради Олексій Черкашин.

Нагадаємо, минулого тижня через випадок COVID-19 у медсестри на Бородянщині закрили районну лікарню. З 18 по 22 травня були закриті пологове, гінекологічне, хірургічне, дитяче, приймальне, відділення інтенсивної терапії та реанімації. За цей час зробили тести контактній групи хворої, серед якої були медичні працівники.

26 травня, за словами Олексія Черкашина, прийшли результати тестів.

«На жаль, ми маємо шість позитивних результатів. Ці працівники відправлені на лікарняний. Всі інші, у кого негативний результат, 27 травня виходять на роботу. Як ви бачите, карантин послаблюється, а вірус поки нікуди не дівається, тому бережіть себе», – закликав заступник голови Бородянської райради.

Нагадаємо, станом на 27 травня в Бородянському районі зафіксовано 25 випадків захворювання на коронавірус. Загалом же на сьогодні в Київській області – 1474 випадків, зокрема, 257 у медпрацівників (за весь період).