На Бородянщині водій не впорався із керуванням авто та врізався у дерево
Чоловік, який був за кермом, опинився затиснутим конструкціями понівеченого авто.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/01.jpg)
Про це «Погляду» повідомили в Бородянському РВ ГУ ДСНС України у Київській області.
Надвечір 8 серпня неподалік від Пісківки на автодорозі Іванків – Біла Криниця сталася ДТП. Водій легкового автомобіля Honda Pilot, не впоравшись із керуванням, врізався в дерево на узбіччі дороги.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/02.jpg)
Чоловік, який був за кермом, отримав травми різного ступеня тяжкості та був затиснутий конструкціями понівеченого авто, а двоє його пасажирів зуміли самостійно покинути автомобіль.
Рятувальники деблокували водія з пошкодженої вантажівки за допомогою гідравлічного та шанцевого інструменту. Всіх трьох постраждалих госпіталізували до лікарні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/03.jpg)
Деталі дорожньо-транспортної пригоди наразі з’ясовуються.
Нагадаємо, на вихідних у Немішаєвому 82-річний пенсіонер збив дитину на переході. А вранці 10 серпня на окружній автодорозі під Броварами сталася дорожньо-транспортна пригода із загиблим.