Новини
Бородянка
Технології

На Бородянщині проведуть пробний перепис населення з використанням інноваційних технологій

11.06.2019 Бобрик Юлія 0

Перепис населення України заплановано на наступний 2020 рік. Проте тестувати нові технології будуть вже цьогоріч на Бородянщині.

Влітку минулого року Кабінет міністрів України доручив Державному комітету статистики в грудні 2019 року провести в Оболонському районі Києва і Бородянському районі Київської області пробний перепис населення з використанням інноваційних технологій збору інформації у населення.

Як повідомив перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів в блозі на LIGA.net, для перепис будуть робити за допомогою смартфонів.

«Якщо ми живемо в еру смартфонів, тотальної цифровізації, хмарних технологій, big data і блокчейна, потрібно користуватися інноваційними можливостями», – розповів Степан Кубів. – «Тож ми знайшли «золоту середину», яку будемо тестувати вже у грудні 2019 року. Як альтернативу паперовій анкеті ми пропонуємо громадянам самостійно заповнити відповідні дані в електронному кабінеті домогосподарства, наприклад через смартфон. Заповнена інформація буде захищена спеціальним шифруванням, щоб знеособити персональні дані під час передачі на центральний сервер».

Нагадаємо, останній раз перепис населення проводився в Україні 2001 року.