На Бородянщині на два дні закриють залізничний переїзд
Залізничний переїзд у с. Загальці буде закрито у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на залізничному переїзді.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/19_perezd.jpg)
19 та 20 листопада з 08:00 до 17:00 зупиночна платформа «Загальці» (66 км ПКЗ) буде закрита для руху автотранспорту.
«На час виконання ремонтних робіт на залізничному переїзді пропуск автотранспорту здійснюватиметься через переїзд 68 км ПК1 перегону Спартак-Бородянка, в с.Загальці (вул. Шевченка, вул. Дружби),через с.Нова Буда, відповідно до погодженої схеми об’їзду автотранспорту», – повідомили в Бородянській селищній раді.