Миронівка: на дорозі вигоріло авто
Інцидент стався 14 грудня близько 15 години у Миронівці по вулиці Соборності. На місце загоряння одразу прибув караул вогнеборців.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/IMG-9f2dc63f3fb82101f52b0656deb52eec-V.jpg)
По прибуттю рятувальники встановили, що горить легковий автомобіль Peugeot Partner, повідомляє ГУ ДСНС України у Київській області. Пожежу ліквідували. Травмованих та загиблих людей, на щастя, не виявлено. Причина виникнення пожежі встановлюється.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/IMG-5d3d88d630949218efdbd0fc273e0f74-V.jpg)
Раніше «Погляд» повідомляв, що у Білій Церкві від вогню врятовано 5 дітей і 3 дорослих.
Нещодавно «Погляд» повідомляв, що на Бородянщині жінка згоріла у власному будинку.