Суспільство
Україна-суспільство

МОЗ: Україна вже досягла піку захворюваності на COVID-19

Нинішня хвиля коронавірусу в Україні вже досягла своїх пікових показників. Разом з тим, медична система наразі проходить її без перенавантажень.

МОЗ: Україна вже досягла піку захворюваності на COVID-19 - зображення

Про це, посилаючись на очільника Міністерства охорони здоров'я Віктора Ляшка, повідомляє Радіо Свобода.

Міністр зазначив, що Україна вийшла на пік захворюваності і проходить її без серйозних навантажень на стаціонарну медичну допомогу.

“На мою думку, ми вже маємо пік захворюваності. Ми фіксуємо по 40 тисяч випадків на добу… Але стаціонарна медична допомога проходить цю хвилю без навантажень”, – заявив очільник МОЗ.

Також Ляшко розповів, що цю хвилю характеризує стрімке збільшення саме кількості нових інфікувань, тоді як рівень госпіталізацій не демонструє таких різких сплесків.

Однак спостерігається велике навантаження на первинну медичну допомогу і МОЗ ухвалило низку управлінських ініціатив, щоб знизити навантаження на сімейних лікарів.

Наприклад, було запроваджено систему дистанційного відкриття лікарняного на 5 днів.

Раніше у МОЗ припустили, що 2022 рік буде останнім роком пандемії коронавірусу. Там заявили, що масова вакцинація нарешті продемонструвала хороші результати у боротьбі з пандемією і саме це допоможе її подолати.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.