Місцеві вибори: 17 січня Бориспіль і Бровари знову голосують
17 січня 2021 року в Броварах стартували повторні вибори Броварського міського голови, а також складу Броварської міської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/brovary3.jpg)
«Погляд» раніше повідомляв, що суд виніс рішення задовольнити позов та визнати вибори голови Броварської ОТГ і депутатів Броварської об’єднаної територіальної громади такими, що не відбулись.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/20200915_111155-1536x709-1.jpg)
Окружний адміністративний суд Києва зобов’язав Броварську ТВК повторно провести вибори голови і депутатів Броварської об’єднаної територіальної громади. Підставою для судового позову стало те, що бюлетені були пронумеровані, а це дає можливість встановити, який конкретно виборець за кого віддав свій голос.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/139662660_3870624352977244_1227486223969888824_n.jpg)
За інформацією членкині ТВК Наталії Кравчук, дільниці в Броварах відчинилися вчасно, повідомляє Рух чесно. Станом на 9 годину проголосувало 2,7% виборців на дільниці 321233. ТВК зводитиме загальні дані щодо явки з усіх дільниць. Також стало відомо про перші порушення виборчого законодавства, а саме на вулицях є прихована агітація на бордах. Крім того, поліція на дільниці по вулиці Шевченка, 21 затримала особу, яка намагалася сфотографувати бюлетень.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/139773255_3870623559643990_3742174897620786680_n.jpg)
Виборчі дільниці 17 січня відкрилися і в Борисполі. 23 листопада 2020 року Бориспільська міська ТВК призначила вибори міського голови Борисполя на сьогоднішню дату.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/picture2_mestnye-vybory-ko_374089_p0.jpg)
Ми вже повідомляли про передчасну смерть міського голови Анатолія Федорчука, який виграв вибори наприкінці жовтня на посаду керівника Бориспільської ОТГ. Тож бориспільчани змушені ще раз обирати мера.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/140015599_3870772499629096_3453167323283832821_n.jpg)
У Борисполі 17 січня явка на 10:00 становить 3%. Про це повідомляє Рух чесно, що посилається на дані ДВК #321211. Загальну явку по місту зводить ТВК. Дільниці забезпечені масками. Мають навіть запасні для виборців, які маски забули вдома. Окремо стоїть контейнер для того, щоб викинути використані маски та рукавиці.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/139647511_3870760639630282_4853930044636152265_n.png)
Щодо порушень - все місто у прихованій агітації "Наш об'єднує".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/140064467_3870761569630189_4155189065199932428_n.jpg)
Раніше «Погляд» повідомляв про смерть мера Борисполя Анатолія Федорчука.
Читайте також про те, як після пограбування й побиття мер Броварів вийшов на роботу.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.