#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Бородянка
Здоров'я

Міністр охорони здоров’я пообіцяв змінити ситуацію з «швидкою» в Бородянці

01.10.2020 0 Бобрик1 Юлія1 0

Максим Степанов відвідав Бородянську підстанцію екстреної медичної допомоги Київської області, працівники якої напередодні поскаржилися журналістам на умови праці, недостатній рівень захисту від коронавірусу та «швидкі» радянських часів.

Скрін з Youtube/КабМін

Про це він повідомив під час брифінгу 1 жовтня.

«Декілька днів тому співробітники цієї підстанції розповіли, в яких умовах вони працюють, що у них відбувається із засобами індивідуального захисту, які в них старі ще радянських часів машини, що у них з зарплатою. Для мене дуже важливо саме від людей чути, що і як відбувається і що саме треба змінювати. Мені здається, що це найкращий шлях до змін», – сказав Степанов.

Зазначимо, що на початку тижня працівники Бородянської підстанції екстреної медичної допомоги поділилися з журналістами OBOZREVATEL, яка критична ситуація у них склалася. Зокрема, вони розповіли, що медики швидкої тут досі їздять на старому іржавому УАЗі, не отримують гідних зарплат, а донедавна у них був тільки один захисний костюм від COVID-19 на всю бригаду. Через те, що машини фактично не укомплектовані, надавати першу медичну допомогу постраждалим складно, а іноді навіть неможливо.

«Поспілкувавшись з ними (медиками в Бородянці. – Погляд), я чітко бачу, в яких умовах вони працюють, і беру на себе зобов'язання змінити ці умови», – заявив глава МОЗ під час брифінгу.

Також міністр додав, що на наступний рік закладено вже зовсім інші тарифи щодо зарплат медикам. Зокрема лікарі мають отримувати не менше 20 тис грн, фельдшера – 16 тис грн, а водії – 12 тис грн.

Нагадаємо, в середині вересня в Бородянці через коронавірус терапевтичне відділення закрили на карантин.