#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Україна-суспільство

Миколаїв "закриють" на вихідні, – Кім

05.08.2022
Жителям міста радять закупити харчі на два дні.

Миколаїв

Відсьогодні з 23 години вечора в Миколаєві запроваджується комендантська година до 5 ранку понеділка 8 серпня. Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім у Telegram.

"Мною сьогодні підписано розпорядження, згідно з яким на території Миколаєва вводиться комендантська година з 23:00 5 серпня 2022 року до 05:00 8 серпня 2022 року.

Всіх прошу ставитися з розумінням, спланувати вихідні та зробити закупи на ці два дні", –

голова Миколаївської ОВА Віталій Кім

За словами очільника південної області, чесним людям у цей період переживати немає причин. На вихідних райони міста будуть відпрацьовуватися в тому числі щодо колаборантів. Він запевнив, що ніякого нападу від ворога не очікується, навпаки ЗСУ успішно ліквідують окупантів.

Також Кім зазначив, що так як місто буде закритим, його потрібно буде об’їжджати. Проте мости розводити влада не буде.

Також, за словами Кіма, якщо комусь потрібно буде вигуляти собаку, це можна буде зробити, але не варто забувати про документи.

Нагадаємо, на Київщині продовжили дію комендантської години до 7 серпня, проте жодних змін щодо годин комендантської години не буде. Щодня вона триває з 23:00 до 5:00.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.