#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Політика

Міграційна криза: Німеччина поки не пропонуватиме Україні розміщувати нелегалів з Білорусі

12.11.2021 3

На переконання представника соціал-демократичної партії в німецькому Бундестазі Нільса Шміда, підстав для таких розмов наразі немає.

Фото: pixabay.com

Про це німецький політик заявив під час телефонної розмови з послом України в Німеччині Андрієм Мельником, повідомляє Deutschlandfunk.

Зазначимо, що раніше саме Нільс Шмід озвучив ідею щодо розміщення нелегальних мігрантів з Близького Сходу, які намагаються потрапити до ЄС через Білорусь на території нашої держави.

Така ініціатива викликала стурбованість українського МЗС, однак в розмові з послом Шмід зазначив, що поки взагалі "немає підстав для таких розмов". Мельник додав, що буде готовий до конструктивної дискусії, якщо Києву надійде офіційна пропозиція.

Мельник, своєю чергою, наголосив на тому, що Україна побоюється сценарію напливу білоруських мігрантів до українського кордону, якщо польський закриють. Він також закликав ЄС вжити "адекватних та відповідних" заходів реагування на гуманітарну кризу, яка розгортається на кордонах Європи.

Раніше в українському МВС заявили, що біженці можуть потрапити до України. У зв’язку із міграційною кризою, яка виникла на кордонах Білорусі з Польщею та Литвою, Міністерство внутрішніх справ попередило про можливі проникнення окремих груп мігрантів. 

Раніше польська сторона повідомила, що ситуація на білорусько-польському кордоні загострюється: нелегальні мігранти намагаються проникнути на територію сусідньої республіки. Своєю чергою озброєні польські прикордонники вже готові застосувати вогонь.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.