Новини
Україна-суспільство
Війна з Росією

Ми повернемося в український Крим, – Зеленський

10.08.2022
За словами президента, українці ніколи не відмовляться від півострова й не забудуть, що саме з окупації Криму почалися російська війна проти України.

Ми повернемося в український Крим, – Зеленський - зображення

Президент Володимир Зеленський заявив, що російська війна проти України та всієї вільної Європи почалася з Криму і ним має закінчитися. Про це йшлося у його вечірньому відеозверненні до українців 9 серпня.

"Ця російська війна проти України та проти всієї вільної Європи почалася з Криму і має закінчитися Кримом – його звільненням. росія перетворила наш півострів, який завжди був і ще буде одним із найкращих місць у Європі, на одне з найнебезпечніших місць. Але ми повернемося в український Крим", –

президент України Володимир Зеленський

Також глава держави наголосив на тому, що присутність окупантів на півострові створює загрози Європі та світовій стабільності.

"Не може бути безпечним Чорноморський регіон, поки Крим окупований. Не буде стабільного і довготривалого миру і в багатьох країнах на узбережжі Середземного моря, поки Росія має змогу використовувати наш півострів як свою військову базу", –

президент України Володимир Зеленський

Президент зазначив, що сьогодні неможливо сказати, коли саме вдасться звільнити півострів, але це станеться й для цього "ми постійно додаємо необхідні компоненти у формулу звільнення Криму".

Нагадаємо, 9 серпня в Криму на військовому аеродромі пролунали вибухи. Після обстрілів складів з боєприпасами місцеві в паніці почали залишати півострів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.