Мешканці ЖК "Синергія" в Ірпені знову скаржаться на брудну воду з кранів
Мешканці одного з мікрорайонів Ірпеня, де розташовані кілька житлових комплексів "Синергія", скражаться в соцмережах на якість питної води, що тече з їхніх з кранів. На фото, якими вони діляться, видно, що вода брудна та має коричневе забарвлення.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/vapva.jpg)
В коментарях до допису користувачі зазначили, що така проблема в "Синергії", окрім поганої роботи "Ірпіньводоканалу", може бути і через занадто густо заселений район та провину забудовника.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/99002304_1505781479602533_3464267522272919552_o.jpg)
Нагадаємо, що перший заступник мера Ірпеня Олександр Маркушин, який раніше очолював КП "Ірпіньводоканал", два роки тому стверджував журналістам телепроекту "Інспектор. Міста", що вода в Ірпені чиста і особисто він п'є воду саме з крану. А погіршення її якості, найімовірніше, відбувається через аварії і обіцяв виправити ситуацію. Та знімальна група і вся Україна тоді на власні очі побачили, що фільтр, який чистять кожні півтора тижні в одному з будинків ЖК Річтаун, на який теж регулярно скаржаться мешканці, був практично чорного кольору. Як тоді зазначив один з працівників, що обслуговують будинок, вода, яка тече з кранів в Ірпені, скоріше технічна, аніж питна.