Головні новини
Російсько-Українська війна

Мер Києва Віталій Кличко відправив захисникам під Вовчанськ велику партію дронів та системи РЕБ

Вже сьогодні допомога від Києва поїде на найскладніший напрямок Харківщини.

Мер Києва Віталій Кличко відправив захисникам під Вовчанськ велику партію дронів та системи РЕБ - зображення
Фото - Міноборони України

Київський міський голова Віталій Кличко у своєму Телеграм-каналі повідомив про благодійну допомогу захисникам, яку вже сьогодні відправлять на фронт.

"З того, що терміново назбирали і сьогодні відправляємо, зокрема, 57 мотопіхотній бригаді, яка бʼється під Вовчанськом, — 150 fpv-дронів, 4 квадрокоптери Mavic, 1 систему РЕБ. Іншим підрозділам під Харків теж сьогодні вирушають 5 систем РЕБ", —

повідомив Кличко.

Також він зазначив, що найближчими днями ще передадуть 350 fpv-дронів.

"Це те, що ми придбали-залучили за небюджетні кошти", —

зауважив мер столиці.

У своєму дописі Віталій Кличко розповів і про допомогу громади.

"92 бригаді з бюджету міста нещодавно виділили 97 мільйонів гривень на придбання необхідної бійцям автомобільної техніки та БПЛА. Все вже закупили. Спорядження найближчими днями вирушить до захисників.

Завтра передаємо 411 Окремому батальйону авіаційних комплексів техніку, яку закупили за кошти бюджету столиці: 33 автомобілі Пікап, 12 систем РЕБ, 50 антен для роботи БПЛА. На це місто виділило 51 мільйон гривень. Батальйон сьогодні тримає оборону на Донбасі, Запорізькому і Херсонському напрямках", —

написав Кличко.

Нагадаємо, упродовж доби 13 травня з Вовчанська, який унаслідок наступу сил РФ на Харківщині опинився на лінії фронту, планують евакуювати усіх жителів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.