Новини
Ірпінь
Буча
Політика

Мер Бучі та громадський діяч відреагували на заяву Карплюка про його "швидкий успіх в Ірпені"


Колишній мер Ірпеня Володимир Карплюк у новому відеозверненні пояснив причини свого конфлікту з очільником Бучі Анатолієм Федоруком. На думку Карплюка, Федорук просто "не зміг пробачити йому швидкого успіху в Ірпені".

Відео з допису Володимира Карплюка

Анатолій Федорук відреагував на пояснення Карплюка своєю версією розвитку міст Бучі та Ірпеня. Політик відзначив, що за останні роки Буча "не лише стала сучасним містом, вийшовши як селище з-під юрисдикції Ірпеня, а й створила одну з найбільших громад регіону." Також Анатолій Федорук зауважив, що всі проблеми будь-якого міста неможливо вирішити навіть за 20 років через різноманітні обставини, а за три роки розвинути якісно громаду точно неможливо, інакше вийде "Колос на глиняних ногах".

Допис Анатолія Федорука / Скриншот

Також слова Карплюка прокоментував відомий в Ірпені громадський діяч, захисник зелених зон Олексій Зіневич, який нещодавно висловив свій намір балотуватись на майбутніх місцевих виборах. Він також нагадав, що попри слова Карплюка Буча стала районним центром і громадою, до складу якої увійшли 14 населених пунктів. Ірпінь, натомість, втратив Ворзель, Гостомель та Коцюбинське.

Допис Олексія Зіневича / Скриншот

Нагадаємо, за новим проєктом районування, на Київщині утворено 7 районів, серед яких - Бучанський, до якого ввійде і місто Ірпінь. На думку місцевих активістів, така ситуація склалась через багаторічну бездіяльність та "дерибанну" політику саме партії "Нові обличчя", яка складає більшість в Ірпінській міській раді.