Новини
Україна
Здоров'я
Україна-суспільство

Медикам освітніх закладів платитимуть 20-відсоткову надбавку до кінця карантину


3 лютого на засіданні Кабмін підтримав постанову про підвищення заробітної плати медпрацівникам закладів освіти на 20% від посадового окладу. Надбавка діятиме до скасування карантину в Україні.

фото - freepik.com

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

«З 1 січня лікарі у школах отримуватимуть до однієї тисячі гривень більше залежно від тарифного розряду. Надбавка у розмірі 20% буде діяти до скасування в Україні карантину».

Таким чином, починаючи з 1 січня медичні працівники шкіл і дитсадків отримають в середньому майже на 1 тисячу гривень більше.

«Освітні заклади – це місце відповідальної та непростої роботи для медичних працівників і держава має підтримати їх у часи коронакризи,– написав Денис Шмигаль на своїй фейсбук-сторінці. – Крім того, нагадаю, що уряд ще в січні підвищив виплати всім українським вчителям майже на 20%. Підвищення соціальних виплат для медиків та вчителів залишається пріоритетним завданням нашого уряду».

«Погляд» також писав, що вакцинованих українців вноситимуть в електронну систему. Інформаційний портал з питань вакцинації від COVID-19 запрацює вже 8 лютого у тестовому режимі. Повноцінну версію з усім необхідним функціоналом та мобільною версією запустять до кінця лютого.

«Дорожня карта» з імунопрофілактики передбачає п’ять етапів, в кожному з яких визначено групи ризику, які будуть охоплені щепленням.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.