Новини
Україна
Бородянка

Меценат з США передав Бородянці автомобіль швидкої допомоги

Ключі від спецтранспорту вже передали головному лікарю громади.

Меценат з США передав Бородянці автомобіль швидкої допомоги - зображення
Фото: Бородянська територіальна громада

Меценат з США передав Бородянці автомобіль швидкої допомоги. Про це повідомили в Telegram-каналі Бородянської територіальної громади.

"До Бородянки прибув обіцяний другий автомобіль швидкої допомоги. Спецтранспорт для громади допоміг придбати меценат, громадянин США. А повну організацію доставки взяли на себе небайдужі до нашої біди люди", –

Бородянська територіальна громада

Також зазначається, що ключі від швидкої допомоги вже передано головному лікарю Бородянської лікарні. Окрім спецтранспорту на лікарню волонтери доправили й гуманітарну допомогу у вигляді медикаментів ( системи, глюкоза і тд.).

Нагадаємо, також днями польська громада передала Вишневому важку рятувально-пожежну машину. А в Бородянці в травні проведуть виїзний прийом фахівців Інституту кардіології. Також стало відомо, якою буде комендантська година на Київщині до кінця квітня

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.