#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Вишневе

Польська громада передала Вишневому важку рятувально-пожежну машину

25.04.2022
Також рятувальники на Київщині отримали спецобмундирування та обладнання для гасіння пожежі.

Польська громада передала Вишневому важку рятувально-пожежну машину - зображення

Польська громада передала Вишневому важку рятувально-пожежну машину марки Jelcz 004M. Про це повідомили на сайті міськради міста.

Зазнається, що раніше спецмашина обслуговувала Добровольчу пожежну частину в Грабеніце у Польщі.

Крім того автомобілем передали спецобмундирування та обладнання для гасіння пожежі.

"В цей важкий для нас час надана допомога дуже необхідна. Ми відчуваємо постійну підтримку з боку дружнього нам польського  народу!", –

міський голова Вишневого Ілля Діков

Нагадаємо, відсьогодні в частині шкіл Іванківської та Гостомельської громад відновили навчання. А в Бородянці в травні проведуть виїзний прийом фахівців Інституту кардіології. Також стало відомо, якою буде комендантська година на Київщині до кінця квітня. До слова, у Великодню ніч на Київщині запровадять комендантську годину з 23:00 до 5:00 години.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.