Новини
Всесвіт

Марсохід NASA зробив нові вражаючи фото Червоної планети


Ровер використовував свої чорно-білі навігаційні камери для того, щоб зробити панорами Марса та надіслав світлини на Землю.

Фото: pixabay.com

У пресслужбі NASA повідомили, що унікальні зображення марсохід надіслав зі своєї останньої стоянки на схилі гори Еоліда.

Фото: NASA

Команда місії настільки надихнулася пейзажами Червоної планети, що вирішила створити кольоровий варіант світлини. Дві версії чорно-білих зображень з різного часу доби наклали одна на одну і додали кольори.

На фото у зображення можна побачити вид на гору Шарп заввишки 5 кілометрів, Праворуч вдалині округлі марсіанські пагорби, а справа на світлині скеляста гора Рафаеля Наварро, яку назвали названа на честь вченого з команди місії, який помер на початку цього року. 

Нагадаємо, американський космічний зонд InSight, що приземлився на марсіанській рівнині Елізій у 2018 році, ризикує завершити свою місію. В останні кілька місяців апарат буквально бореться за своє життя через непередбачувані погодні умови на Червоній планеті. 

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.