Новини
Україна
Новини Київської області
Гостомель

Маргарита Січкар стала амбасадоркою Гостомеля

Вона намагатиметься привернути ще більше уваги до селища, аби залучити українські та світові медіа й організації задля відновлення Гостомеля.

Маргарита Січкар стала амбасадоркою Гостомеля - зображення

Відома українська рестораторка та бізнес-тренер Маргарита Січкар стала амбасадоркою Гостомеля. Про це стало відомо за результатами її зустрічі з місцевою владою, де обговорювався план відновлення селища, яке постраждало від дій рф, інформує Telegram-канал Гостомельської селищної військової адміністрації.

Рестораторка зазначає, що це було впевнене рішення і на дану пропозицію вона погодилася без вагань.

"Я, як мешканка Гостомеля, яка проживає тут вже 20 років зацікавлена аби повернути селище до звичного життя. Я хочу, щоб Гостомель став одним із найбільш прогресивних селищ Бучанського району. Тут є чим пишатися, адже воно має велику історію, та масштаб, який дозволить створити тут усе необхідне для комфортного життя та розвитку бізнесу", ‒

українська рестораторка та бізнес-тренер Маргарита Січкар

Зазначається, що за амбасадорство вона не буде отримувати жодних коштів від громади, також це не було зроблено задля особистої реклами.

"Моя основна ідея – привернути ще більше уваги, залучити українські та світові медіа й організації задля відновлення селища", ‒

українська рестораторка та бізнес-тренер Маргарита Січкар

Нагадаємо, також у Гостомельській громаді вже розробляють план, як зберегти роботи британської зірки стріт-арту.

До слова, тепер всі відмітки з точним місцемрозташуванням робіт Бенксі нанесли на спеціальну мапу. Тож кожен охочий може самостійно відвідати та побачити настінні графіті в реальному житі. Детальніше в матеріалі "Погляду".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.