Новини
Україна
Київщина
Культура

На Київщині розробили детальний маршрут "Світ Бенксі в Україні"

А "Погляд" з'ясував, що мешканці Київщині воліли б зберегти роботи відомого художника.

На Київщині розробили детальний маршрут

На Київщині розробили детальний маршрут "Світ Бенксі в Україні". Про це повідомили на Instagram-сторінці Управління туризму Київської ОДА.

До слова, нещодавно Бенксі особисто підтвердив, що він є автором усіх семи графіті на Київщині. Таким чином, Горенка, Гостомель, Ірпінь, Бородянка та Київ тепер офіційно мають роботи британської зірки стріт-арту.

"Британський художник і активіст, відомий як Бенксі, залишив свій слід на Київщині, створивши серію дивовижних муралів на підтримку України. Данні витвори вуличного мистецтва продемонстрували підтримку Бенксі України в її боротьбі проти російської агресії. Нами розроблено детальний маршрут «Світ Бенксі в Україні»", –

Управління туризму Київської ОДА

Всі відмітки з точним місцемрозташуванням робіт вуличного художника нанесли на спеціальну мапу. Тож тепер кожен може самостійно відвідати та побачити настінні графіті в реальному житі.

На Київщині розробили детальний маршрут

До слова, днями в Telegram-каналі "Погляду" запустили опитування на тему "Як на вашу думку можна зберегти ці витвори мистецтва від Бенксі, якщо вони намальовані на будівлях, які не підлягають відновленню?". Переважна більшість проголосувала за те, аби "перенести частину стіни в музей під охорону". 

На Київщині розробили детальний маршрут

Нагадаємо, в двох громадах вже замислюються над тим, як зберегти роботи культового вуличного художника. Зокрема, в Бородянці графіті Бенксі можуть віднести до культурної спадщини. А в Гостомельській громаді також вже розробляють план, як зберегти роботи британської зірки стріт-арту.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.