Майже 15 тонн сміття зібрали жителі Ірпеня на місцевому кар'єрі
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/20200512_092949-2000x2000.jpg)
Днями в Ірпені розчистили від сміття водойму і схили озера неподалік від військового шпиталю. Про це на своїх фейсбук-сторінках розповіли місцеві жителі Людмила Першин та Володимир Коскін.
"Всі дуже втомилися, фізично виснажилися, але результат того вартий - за сьогоднішній день, за приблизними підрахунками, було зібрано 12-14 тон сміття", - повідомила пані Людмила.
У той самий час Володмир Коскін обурюється, чому місцевій владі байдуже до такого стану нашого навколишнього середовища: "Чому міські озера доведено до такого кепського – фактично катастрофічного – стану? Чому вони не охороняються і не очищаються? Немає навіть жодної попереджувальної таблички. Немає відеоспостереження. Хоча на цю справу, певно, вистачило б коштів, які спритники витратили на встановлення гігантської зубної щітки на набережній річки Ірпінь ( (там, до речі, подібних абсурдних експонатів, схожих на непотріб, на мільйони бюджетних коштів)".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/20200512_094105.jpg)