#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Україна
Політика

"Лицарі" України: фото Авакова, Гордона, Комаровського, Гройсмана та Шустера розсмішило мережу (ВІДЕО)

22.11.2021 6

Користувачі соцмереж сприйняли знімок із гумором, почавши домальовувати до нього інших політиків та декорації з фільмів та ігор.

https://www.youtube.com/embed/RD8PDxbXoKs

Ексміністр МВС Арсен Аваков, журналіст Дмитро Гордон, колишній прем’єр Володимир Гройсман, лікар Євген Комаровський та журналіст Савік Шустер взялися за ретро-зброю у Тракайському замку в Литві. Саме цю країну і цю компанію обрав Савік Шустер для святкування свого 69-го дня народження.

Фото разом виклали в Instagram Аваков і Гордон. На знімку всі стоять з "лицарською" зброєю. "Так-так, це саме те, про що ви подумали", - написав екс-міністр внутрішніх справ у коментарі до знімка.

Дружина Гордона, Алеся Бацман теж виклала фото з литовської подорожі. Українці з гумором та сарказмом поставилися до фото "лицарів". Дехто згадав серіал "Гру престолів", інші іронізували, що це українська команда порятунку.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.