Новини
За кордоном

Лікар: Саакашвілі може стати інвалідом (ВІДЕО)

15.12.2021
За його станом здоров'я спостерігають три групи лікарів.

Стан здоров’я колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі може різко погіршитися. Його необхідно відправити на лікування за кордон.

Як заявив лікар із грузинського центру «Емпатія» Отар Тоїдзе, зараз у Михайла Саакашвілі посттравматичний стрес та енцефалопатія Верніке, яка може різко загостритися.

Центр «Емпатія» надіслав листи до спеціалізованих медичних закладів кількох країн із проханням прийняти Михайла Саакашвілі на лікування.

За станом здоров'я Михайла Саакашвілі у військовому шпиталі спостерігають три групи лікарів.

Напередодні повідомлялося, що  Експрезиденту Грузії дають психотропний препарат та піддають психологічним тортурам.

Нагадаємо, 29 вересня Михайло Саакашвілі таємно прибув до Грузії. А вже 1 жовтня був заарештований у Тбілісі. Грузинська прокуратура звинувачує Саакашвілі за кількома кримінальними статтями.

Зокрема, у зловживанні службовими повноваженнями. У в'язниці Михайло Саакашвілі оголосив голодування. Своє затримання він вважає незаконним, а звинувачення на його адресу сфабрикованими.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.