Новини
За кордоном
Політика

Єлизавета Ясько: «Саакашвілі піддають психологічним тортурам» (ВІДЕО)

Експрезиденту Грузії давали психотропні препарати, яких він не потребував.

Народний депутат від «Слуги народа» Єлизавета Ясько заявила, що Михайла Саакашвілі піддають психологічним тортурам.

За її словами колишньому президенту Грузії прописали невідомий препарат для сну у досить великих кількостях.

Як пізніше з'ясували незалежні лікарі, Михайлу Саакашвілі давали психотропний препарат.

За словами Єлизавета Ясько, цей препарат почали давати ще у в'язниці в Руставі, а зараз збільшили дозу до «неймовірної кількості».

Єлизавета Ясько розповідає, що експрезиденту Грузії скаржився, що не може спати, що в нього постійна тривога та дивні симптоми, є проблеми зі слухом та зором.

«Використання таких препаратів є фармакологічними тортурами. Це просто так не залишиться, це великий міжнародний скандал», - наголосила вона.

Раніше повідомлялось, що тривале голодування у колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі призвело до пошкодження мозку та внутрішніх органів.

Нагадаємо, 29 вересня Михайло Саакашвілі таємно прибув до Грузії. А вже 1 жовтня був заарештований у Тбілісі. Грузинська прокуратура звинувачує Саакашвілі за кількома кримінальними статтями.

Зокрема, у зловживанні службовими повноваженнями. У в'язниці Михайло Саакашвілі оголосив голодування. Своє затримання він вважає незаконним, а звинувачення на його адресу сфабрикованими.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.