Новини
За кордоном
Політика

У Тбілісі відбудеться суд за участю Михайла Саакашвілі (ВІДЕО)

Тбіліський суд розгляне справу про розгін мітингу опозиції 7 листопада 2007 року та захоплення телекомпанії “Імеді”, за якою експрезидент проходить обвинуваченим.

За інформацією ЗМІ, екс-президента Грузії вже доставили під посиленою охороною до зали засідань.

У Тбілісі, 29 листопада, суд розгляне справу про жорсткий розгін мітингу опозиції 7 листопада 2007 року і розгром офісу телекомпанії «Імеді». У цій справі Михайло Саакашвілі проходить у якості обвинуваченого.

Нагадаємо, 29 вересня Михайло Саакашвілі таємно прибув до Грузії. А вже 1 жовтня був заарештований у Тбілісі. Грузинська прокуратура звинувачує Саакашвілі за кількома кримінальними статтями. Зокрема, у зловживанні службовими повноваженнями.

У в’язниці Михайло Саакашвілі оголосив голодування. Це призвело до пошкодження мозку та внутрішніх органів. Своє затримання він вважає незаконним, а звинувачення на його адресу сфабрикованими.

Наразі політик перебуває у Горійському військовому шпиталі, де проходить лікування після 50-денного голодування.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.