Новини Київської області

Легкоатлетка з Київщини призер міжнародного турніру Orlen Cup у Польщі

На легкоатлетичному міжнародному турнірі Orlen Cup у Лодзі (Польща) вихованка Київської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Плотіцина посіла третє місце.  Легкоатлетка з Київщини призер міжнародного турніру Orlen Cup у Польщі У півфіналі у змаганнях з бігу на 60 м з бар’єрами Анна продемонструвала 8.03 с, що є її найкращим результатом у сезоні. У фіналі представниця Київщини показала 8.09, чого вистачило для потрапляння в призову трійку. Плотіцина поступилася з незначним показником американці та представниці Польщі: Evonne Britton - 8.04; Klaudia Siciarz - 8.06; Anna Plotitsina - 8.09 (8.03 1h2) Відзначимо, що на сьогодні Анна на 6-му місці в європейському Топ-листі. Управління фізичної культури і спорту КОДА