#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Київщина
Здоров'я

Київщина залишається у "червоній" зоні (ВІДЕО)

22.11.2021 2
За минулу добу в Київській області на коронавірус захворіло 343 людини, 28 з них –діти. У зв'язку з цим посилено працюють центри та пункти вакцинації.

За минулу добу в Київській області на коронавірус захворіло 343 людини, 28 з них –діти. У зв'язку з цим посилено працюють центри та пункти вакцинації.

За вихідні в Київській області було зроблено понад 16 тисяч щеплень від коронавірусу. А з початку вакцинальної кампанії – понад 1,3 млн.

Про це під час онлайн брифінгу повідомив заступник голови Київської облдержадміністрації Олег Торкунов.

«По дві дози вакцини отримали понад 575 тисяч мешканців Київщини. Серед цільових груп, відзначу, що в нас уже першою дозою вакцинувались 36 883 медичних працівників (99,8%), а також 45 820 освітян (85,7%)», – зазначив Олег Торкунов.

Одужало від коронавірусної інфекції 115 жителів. Померло 9 людей віком від 54 до 83 років.

Нагадаємо, що у "червоній" зоні карантину заклади освіти зможуть працювати, тільки якщо 100% працівників матимуть «зелений» COVID-сертифікат.

Торгово-розважальні центри, заклади харчування, ринки, спортзали та басейни працюють за наявності у відвідувачів та працівників повної вакцинації.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.