Новини
Київщина
Технології

Київщина тестує можливості використання цифрових документів в туристичній галузі

09.08.2021 Созанська Ірина 0

З 23 серпня 2021 року цифрові паспорти у Дії на рівні закону матимуть таку ж юридичну силу, як і їхні пластикові чи паперові аналоги. Фахівці галузі туристичних послуг Київщини 9 серпня можуть долучитись до онлайн вебінару "Цифровізація в туристичній галузі та можливості використання цифрових документів".

Фото із facebook.com

Про це інформує Управління туризму Київської ОДА

Ми живемо в сучасному світі цифрових технологій, використання яких полегшує бізнес-процеси, зокрема, в туризмі, та робить їх більш ефективними. З 23 серпня 2021 року цифрові паспорти у Дії на рівні закону матимуть таку ж юридичну силу, як і їхні пластикові чи паперові аналоги.? Саме тому за ініціативи Київської обласної державної адміністрації разом з Міністерством цифрової трансформації України спільно з Департаментом економіки та цифровізації КОДА, Управлінням туризму КОДА 9 серпня 2021 з 14:00 до 15:30 відбудеться вебінар "Цифровізація в туристичній галузі та можливості використання цифрових документів".? Вебінар буде цікавим та корисним всім учасникам туристичної галузі: готельєрам, власникам ресторанного бізнесу, туроператорам, турагентам, гідам-екскурсоводам. Фахівці Мінцифри поділяться можливостями використання цифрових документів через застосунок Дія. Також до вебінару долучаться спеціалісти практики туристичної галузі, які розкажуть про успішні кейси впровадження цифрових документів.

Спікери: Денис Шугалій – заступник голови Київської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації; Тетяна Щербак – заступник голови Київської обласної державної адміністрації, куратор з питань туризму; Олександр Чорний – директор, власник та експерт Smart Education Hotel School; Ігор Гречко – засновник ТОВ «Сервіо Софт», розробник ПЗ Servio; Лобзенко Анастасія – керівник юридичного департаменту готельного оператора Ribas Hotels Group; Юлія Янак – менеджерка готелю Бристоль-Лондонська; Анна Канівець – lead manager напрямку впровадження комерційного сектору.ℹ

Вебінар буде відбуватись в Zoom за посиланням. Meeting ID: 970 7533 8663

Закон про режим «без паперів» передбачає переведення всіх публічних послуг в онлайн. За словами прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, Україна перейде в режим «без паперів» через три місяці.

Денис Шмигаль написав на своїй сторінці у Facebook:

«Українцям більше не доведеться стояти в довгих чергах, носити купу паперових довідок та збирати підписи працівників потрібних держустанов. Вже зараз на порталі «Дія» доступні 70 онлайн-послуг».

Очікується, що перехід у режим «без паперів» допоможе збільшити кількість публічних електронних послуг і мінімізувати корупційну складову під час їх отримання.

ІА “Погляд” вже повідомляв, що Київщина стала лідером за кількістю ЦНАПів, які працюють з додатком «Дія».

Ми розповідали також про модернізацію та розвиток України: які можливості дає нам новий закон про платіжні системи.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.