#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Коцюбинське

Київрада відклала питання зміни кордонів Коцюбинського

18.11.2021 4

Депутати оскаржуватимуть у суді Схему планування території Київщини, якою змінюються межі столиці та області.

Відновити медзаклад у Коцюбинському: петиція на порозі коронавірусної пандемії

18 листопада, як повідомило видання «KV», депутати Київської обласної ради відклали розгляд питання щодо змін кордонів селища Коцюбинське у перспективному документі розвитку області – Схемі планування.

Відповідну пропозицію вніс голова Коцюбинської громади Сергій Даніш Він повідомив, що питання розглядатиметься у суді за позовом Київради. Оскільки столиця вимагала визнати незаконною Схему планування території Київщини.

Даніш озвучив рішення Київського окружного суду від 4 листопада 2021 року, ухвалене за адміністративним позовом Київради. Зокрема, Київрада вимагала зупинити дію рішення Київоблради про затвердження Схеми планування території Київської області, прийнятого 9 вересня, та заборонити вчиняти дії, спрямовані на зміну наявних кордонів Києва.

У підсумку, судом було ухвалене рішення відмовити Київраді в задоволенні позову  - для зміни кордонів Коцюбинського не вистачило необхідних документів.

Тож, наразі розгляд питання про зміни кордонів Коцюбинського перенесено.

Нагадаємо, київський міський голова Віталій Кличко звинуватив Коцюбинське та Козин у зазіханні на землі столиці. За його словами захоплення відбувається в значних масштабах і за «мовчазного сприяння» чиновників Держгеокадастру. 

Відомо, що на найближче засідання Київської обласної ради планують винести питання, щодо уточнення схеми планування території Київщини в частині того, що цей документ за законом не може і не встановлює чи змінює жодних меж Київської області та столиці.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.