![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/06/35971102_651421131883903_5447729315586244608_n.jpg)
До редакції ІА “Погляд” надходять численні дзвінки обманутих покупців з проханням допомогти й унебезпечити інших від штучних пасток.
Журналісти агенції вже неодноразово порушували проблему недобросовісних продавців, викривали випадки обману в магазинах “Фора”, Eva...
Цього разу, знову в поле уваги потрапив один із магазинів мережі Eva, що територіально знаходиться на Привокзальній площі.
Найпоширеніша пастка, в яку потрапляють приірпінські споживачі у цьому магазині, - це невідповідність ціни, заявленої на ціннику з тією, яку видає касовий апарат.
Журналісти, аби переконатися на власні очі, вирушили на контрольну закупівлю. У поле зору потрапила матуюча пудра L'oreal Infallible торгової марки L'oreal.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/06/3-8.jpg)
Результати правдивої інформації обурених приірпінців були прогнозовані: на ціннику ціна — 279.00, на касовому апараті вже 299.00.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/06/6-6.jpg)
Здавалося б, 20 грн — не така вже й велика ціна обману, але ж це був лише один товар, а якби кількість купленого товару була більшою? За що карають покупців — не зрозуміло.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/06/7-10.jpg)
На прохання продавчині до залу покликали керівника магазину Юлію Щавинську, яка розгубившись й зніяковівши, відповіла, що це не той товар. Тоді журналісти запропонували звірити коди. На її здивування, вони співпали.
Звісно, що від такої покупки журналісти відмовилися й поінформували керівні органи компанії про численні скарги на витійкуватих працівників ірпінської крамниці.
На жаль, у наших магазинах способів «розвести» покупців не бракує. Зазвичай, порушення прав споживачів залишаються безкарним. Причини цієї безкарності – небажання, сором’язливість чи страх перед персоналом магазину самого споживача.
Знайте свої права і не дайте себе обманути!