Обухів
Екологія

Кому заважали листівки ?


В селі Деремезна Обухівського району невідомі зірвали листівки про стерилізацію від місцевих зоозахисників. Про це журналістам ІА «Погляд» розповіла керівник реабілітаційного центру для тварин –Вікторія Нижник. Жінка опікується багатьма підкинутими чотирилапими з усіх куточків Обухівщини і більше п’яти років пробиває мур людської байдужості, роз’яснюючи жителям нашого краю про усі переваги стерилізації тварин. Важливо зазначити,  що саме ця процедура є гуманним способом регулювання чисельності як свійських так і вуличних чотирилапих. На додаток, стерилізовані тварини рідше хворіють на небезпечні хвороби онкологічного характеру.
Вікторія Ніжнік впевнена, усі розвішані нею листівки, зірвали нехороші люди.
Та керівниці реабілітаційного притулку в Деремезні не має часу опускати руки. Вікторія Валеріївна і надалі проводитиме агітаційну роботу серед населення, щоб  якомога більше людей, особливо з приватного сектору, стерилізувало своїх кішок та собак. Незабаром у місцевих газетах вийде стаття  про важливість стерилізації тварин.
Нам необхідно форсувати цей рух інформаційно та швидкими темпами, каже жінка.
Зараз Вікторія Нижник просить усіх небайдужих допомоги зібрати кошти на створення друкованої продукції про важливість стерилізації, а також рекламного щита, а це як відомо, не такі й малі гроші.  Зоозахисниця впевнена, що саме інформаційний рух є одним з головних важелів у захисті прав тварин від людської жорстокості. Для всіх небайдужих, хто хоче допомогти, телефон Вікторії Нижник – (063 687 18 00) Фото : Вікторії Нижник