Новини
Бородянка
Технології
Новини компаній

Компанія "Бест" та "British Telecom" подарували комп'ютерний клас Бородянському ліцею (ВІДЕО)

Школи Бородянщини, що пережили навалу рашистів і поволі оговтуються від окупації півночі Київської області. Бородянський академічний ліцей, на щастя, уцілілів.

Зараз в еру новітніх технологій навчання без сучасної техніки неможливе. Школи Бородянщини, що пережили навалу рашистів і поволі оговтуються від окупації півночі Київської області.

Бородянський академічний ліцей, на щастя, уцілілів. Однак був сильно пограбований і залишився без 46 ноутбуків, що були у шкільному користуванні.

До старту нового учбового року Компанії “Бест” та “British Telecom” передали у дарунок ліцею 15 сучасних ноутбуків та провели підключення високошвидкісного інтернету до класу інформатики.

Тож і наймолодші учні зможуть знайомитися зі світом інформатики. Із якими настроями батьки віддають своїх школярів на навчання?

І що насправді пережив педагогічний колектив ліцею? Про це детальніше у нашому сюжеті!


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.