#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Суспільство
Світ-суспільство
Україна-суспільство
За кордоном

Компанія Baykar заявила, що віддасть Україні безпілотники безкоштовно

28.06.2022
Мова саме про ті самі три "пташки", на які збирали гроші українці останні кілька днів.

Компанія Baykar заявила, що віддасть Україні безпілотники безкоштовно - зображення

Турецька компанія Baykar заявила, що віддасть безпілотники українцям безкоштовно. Про це йдеться у зверненні компанії в Twitter. Їх зворушила солідарність українців перед обличчям, здавалося б, нездоланних викликів.

"Бізнесмени та звичайні люди внесли кошти – малі та великі – для досягнення цієї мети протягом кількох днів. Компанія Baykar не прийматиме оплату за TB2 та безкоштовно відправить 3 БПЛА на український фронт. Ми просимо зібрані кошти направити на допомогу у боротьбі народу України. Ми зворушені цією солідарністю та рішучістю перед обличчям, здавалося, непереборних викликів", –

BAYKAR

Компанія Baykar заявила, що віддасть Україні безпілотники безкоштовно - зображення

Нагадаємо, відомий телеведучий та волонтер Сергій Притула 22 червня оголосив про збір коштів на три безпілотники компанії Baykar для українських військових. До 29 червня необхідно було зібрати 500 млн грн, проте вже за кілька днів стало відомо, що грошей вистачить на чотири "пташки".

Компанія Baykar заявила, що віддасть Україні безпілотники безкоштовно - зображення

Нагадаємо, Володимир Зеленський заявив під час свого виступу на саміті лідерів G7, що хоче, щоб війна в Україні закінчилася до кінця року.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.