Київщина
Київщина-суспільство

Комендантська година у всіх районах пристоличного регіону встановлена до 19 червня

Час комендантської години залишається без змін.

Комендантська година у всіх районах пристоличного регіону встановлена до 19 червня - зображення

У всіх районах Київської області комендантська година запроваджується щодня з 23:00 до 5:00. Такі тимчасові обмеження діятимуть з 12 по 19 червня. Про це повідомили в пресслужбі КОВА.

"В Україні триває повномасштабна війна. Хоча наші сили оборони звільнили Київщину від загарбників вже понад два місяці тому, небезпека для мирного населення досі зберігається. Це й диверсійні групи ворога, ракетні обстріли, заміновані території… Тому комендантська година змушена, але дуже необхідна міра. Ми повинні максимально убезпечити життя наших мешканців. Вкотре звертаюся до жителів – дотримуйтеся тимчасових обмежень, що запроваджуються на місцях. Ці заходи запроваджуються з єдиною метою – зберегти здоров’я та життя людей. Це наш пріоритет", –

голова Київської військової адміністрації Олексій Кулеба

Нагадаємо під час комендантської години заборонено перебування цивільного населення на вулиці та в інших громадських місцях. Виняток – задіяність людини в роботі критичної інфраструктури, про що має бути підтвердження у вигляді спецперепустки встановленого зразка. При собі також необхідно мати документ, що підтверджує особу.

До слова, деокуповані міста Київщини потроху оживають. Нагадаємо, днями також стало відомо, що на Київщині розміновані всі автомагістралі, крім того в пристоличному регіоні відновлене електро- і газопостачання. До слова, на Київщині замість 60 запланованих днів, роботи з відновлення елктропостачання тривали 45 днів. До слова, окупанти пошкодили 10 000 кілометрів електроліній.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.