Новини Київської області

Команда Київщини – віце-чемпіон України з легкої атлетики

В Сумах завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 року народження та молодших у приміщенні. В результаті успішного виступу команда Київської області виборола срібну нагороду, набравши  727 очок. Чемпіоном України стали атлети Донецької області. А третє місце посіла Дніпропетровщина. Ілля Петах здобув чемпіонський титул у стрибках з жердиною, продемонструвавши результат 4,70 м. В цій же дисципліні з результатами 3,50 м Анна Дудніченко стала першою, а Катерина Кушик – третьою. В метанні ядра перше місце посів Іван Демиденко з результатом 13,01. Біг на 60 м. Срібло змагань виборов Владислав Ємець. В бігу на дистанції на 800 м третьою стала Діана Мартинчук (2:17:49). А Владислав Бойко посів друге місце (2:02:28). П’ятиборство: Валерія Мухоброд – бронза (3420). Семиборство: Валерій Стецюк посів друге місце з результатом 4165. У стрибках у довжину срібним призером став Андрій Махаринський, стрибнувши на 6,46 метрів. Управління фізичної культури і спорту КОДА