Васильків
Спорт
Футбол Київщини

"Колос" з Ковалівки за крок від Ліги Європи

Ковалівський "Колос" зробив важливий крок до історичної події - виходу команди з Васильківщини до кваліфікації Ліги Європи, другого за престижністю турніру Старого Світу.

Ще минулого сезону колектив з Ковалівки боровся за право виступати в українській Прем'єр-лізі, а цьогоріч впевнено крокує до єврокубків, зумівши перемогти в півфінальному матчі національного плей-офф за Лігу Європи.

Суперником колективу з Київщини був "Дніпро-1", також новачок УПЛ. Вже у першому таймі "Колос" відзначився двома забитими м’ячами та зробив вагому заявку на перемогу. Та вже на початку другого гравці Дніпра повернули інтригу, на 48 хвилині скоротивши відставання до мінімуму. А вже за дві хвилини ковалівці повертають собі комфортний рахунок у грі - 3:1.

І вже під кінець матчу "Колос" забиває четвертий м'яч та робить остаточний переможний для себе рахунок у матчі 4:1.

ФК "КОЛОС" (Ковалівка) - ФК "ДНІПРО-1" (Дніпро) _4:1 (2:0)
Голи: Оріховський, 22; Антюх, 24,50; Морозко, 87 - Волинець, 48 (автогол).

"Сезон можна назвати успішним, щоб далі не сталося. Хлопці - молодці. Наші гравці багато зробили для клубу. Всі заслуговують на подяку, незважаючи на те, що буде далі", - заявив головний тренер "Колоса" Руслан Костишин після гри.

Тепер на ковалівську команду чекає "фінальне" протистояння за вихід до кваліфікації Ліги Європи з ФК "Маріуполь", який переміг "Олександрію" з рахунком 2:1. Матч відбудеться в середу, 29 липня, у Києві.

Раніше "Погляд" писав про історичну перемогу "Колоса" з Ковалівки в українській Прем’єр-лізі.