«Колос» з Ковалівки пробився у третій кваліфікаційний раунд Ліги Європи

Футбольна команда із Васильківщини перемогла грецький «Аріс» 2:1.

Тріумфальний матч відбувся у четвер 17 вересня в грецькому місті Салоніки.

Про це повідомляється на офіційному сайті ФК «КОЛОС» КОВАЛІВКА.

У першому таймі рахунок залишився нічийним. Проте на 47-й хвилині «Колос» вирвався вперед. Після подачі зі штрафного Євген Новак ударом головою з кількох метрів пробиває ворота грецького клубу - 1:0.

Втім, греки не розгубилися та швидко зрівняли результат. Бруно Гама влучно пробив у верхній кут Волинця – 1:1.

Потім Богданов після передачі з правого флангу пробив по воротах господарів, голкіпер греків Хуліан відбив м’яч перед собою, а Денис Антюх на добиванні забив гол – 1-2!

Наприкінці гри греки відчайдушно атакували, щоб принаймні перевести гру у додатковий час, але українці втримали переможний результат!

Перемога 2:1 у Салоніках, і «Колос» проходить у 3-й кваліфікаційний раунд Ліги Європи! 24 вересня гратиме на виїзді проти хорватської «Рієки».

Раніше «Погляд» пиcав про історичну перемогу «Колоса» з Ковалівки в українській Прем’єр-лізі.

Також ми розповідали, що у селі Ковалівка урочисто відкрили оновлений стадіон «Колос» на 5000 місць.