#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Здоров'я
Київ

Кого у Києві коронавірус вражає найбільше?

28.04.2020 Косянчук Інна 0

Віталій Кличко розповів що серед виявлених інфікованих COVID-19 найбільша кількість чоловіків працездатного віку.

У Києві на 28 квітня складає 1298 хворих на коронавірус. Як уже повідомляв «Погляд», Київський міський голова сьогодні на брифінгу повідомив, що за добу додалося 78 осіб.

Також Кличко розповів про те, кого серед жителів столиці найбільше вражає COVID-19.

Так, серед тих, хто захворів – 44% жінок і 56% чоловіків. Сюди ж віднесено й інфікованих дітей обох статей, загальна кількість хворих хлопчиків і дівчаток – 89.

Також, за словами Кличка, коронавірус уразив 120 медиків та 179 служителів церкви.

За віковими категоріями найбільше хворих на COVID-19:  – 15% – від 18 до 29 років; 43% – від 30 до 49 років; 11% –від 50 до 65 років.

Кличко звернув увагу на те, що найбільше коронавірус вражає чоловіків середнього віку.

Те, що серед старшого населення відсоток інфікованих коронавірусом невеликий, міський голова Києва пояснив тим, що ці люди ретельніше дотримуються правил карантину.

І закликав усіх уважно ставитися до виконання цих правил, звернувши увагу, що особливо важливо це буде, коли обмежувальні заходи послаблюватимуться. «Це буде тест на свідомість», зазначив Кличко.