Новини
Україна
Україна-суспільство
Політика

Кличко заступився за відстороненого мера Чернігова (ВІДЕО)

14.12.2022
За словами очільника столиці, відсторонення від посади мера міста через суд, за адміністративне порушення – це прецедент.

“Обвинувачення влади до мера Чернігова Владислава Атрошенка в порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів є вибірковим правосуддям”.

Таку позицію висловив очільник столиці Віталій Кличко.

Під час відеозвернення мер Києва зазначив:

“Відсторонення від посади мера міста через суд, за адміністративне порушення – це прецедент. Вперше в історії незалежної України.

В нинішній ситуації, коли розв’язання стількох проблем лягло саме на плечі місцевої влади, всі повинні працювати спільно! Без жодних політичних протиборств”.

Нагадаємо, в вересні НАЗК склало протокол про конфлікт інтересів та про корупцію щодо Атрошенка. На початку повномасштабного вторгнення рф в Україну посадовець використовував службовий автомобіль в інтересах своєї сім'ї. Мер Чернігова заявив, що підлеглі президента намагаються усунути його від управління містом і попросив Володимира Зеленського втрутитися у цю ситуацію.

Нагадаємо, в листопаді мешканців прикордоння Чернігівщини закликали виселитися вглиб України.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.