Новини
Україна
Київщина

Київщина найближчим часом може повернутися до планових відключень світла

Для цього енергетики попри обстріли та погодні умови працюють у посиленому режимі.

Київщина найближчим часом може повернутися до планових відключень світла - зображення

Київщина найближчим часом може повернутися до планових відключень. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба в середу, 14 грудня.

"Енергетики працюють у посиленому режимі, щоб у найближчий час вийти на планові відключення. Навіть попри ранкові обстріли. Відновлювальні роботи мереж тривають. Вони ускладнюються й погодними умовами", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

За словами очільника області, загалом ситуація в енергосистемі залишається складною, тому черговий раз закликав мешканців пристоличного регіону продовжувати тотальну економію електрики, щоб уникнути подальших аварійних відключень.

Нагадаємо, 5 грудня росія завдала чергового масованого ракетного обстрілу по території України. Зокрема, в Київській області влучили в об'єкт енергетичної інфраструктури. До слова, лише в понеділок Київщина повернулася до вимкнення світла за графіком.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.