Новини
Україна
Київ

Київрада позбавила Мінськ статусу міста-побратима

За словами Кличка, владі столиці нічого не заважало ухвалити дане рішення.

Київрада позбавила Мінськ статусу міста-побратима - зображення

Київрада позбавила Мінськ статусу міста-побратима. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив мер столиці Віталій Кличко.

"Мінськ уже навряд чи можна назвати містом-побратимом Києва. Тож нам нічого не заважало ухвалити рішення про позбавлення такого статусу столиці Білорусі. Країни, з території якої летіли ракети в українська міста та селища і відбувалося вторгнення російських військ до нашої держави", –

мер Києва Віталій Кличко

Нагадаємо, в травні Київ також декомунізував Арку Дружби народів, її перейменували в арку Свободи, перед цим демонтувавши радянську скульптуру двох робітників. Тоді ж затвердили перелік понад 40 пам’ятників та пам’ятних знаків, які потрібно прибрати з вулиць і будівель столиці, й передати до музею тоталітаризму. Натомість щодо нових назв, в місті вирішили не ухвалювати поспішних рішень, а залучити фахівців інститутів академії наук України, інституту національної пам’яті та інших установ для завершення процесу найменувань.

Крім того в травні в Києві визначили нові назви п’яти станцій столичного метро.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.