Новини
Автоновини
Київ

Київ потрапив у топ-3 світового рейтингу заторів

11.02.2022
За рік ситуація погіршилася, сумарна тривалість очікування водіїв на дорогах столиці становила 229 годин.

Київ потрапив у топ-3 світового рейтингу заторів - зображення

Київ опинився на третій сходинці за тривалістю заторів у світовому рейтингу за 2021 рік, який склала нідерландська агенція TomTom.

Українська столиця поступилася у світовому рейтингу лише Стамбулу та Москві, сумарна тривалість очікування водіїв на дорогах українського міста становила 229 годин.

Минулоріч у Києві спостерігалося помітне зростання заторів. За даними рейтингу, середній час у дорозі киян збільшився на 3 хвилини на день. При цьому рівень заторів в українській столиці становить 56%, що означає, що в середньому час у дорозі був на 56% довшим, ніж без заторів. Це означає, що 30-хвилинна поїздка в умовах вільного потоку займе на 17 хвилин більше, коли рівень заторів становить 56%.

До слова, найбільш завантежений трафік на столичних дорогах спостерігається в лютому та грудні, а от найменше машин на дорогах у літні місяці.

Київ потрапив у топ-3 світового рейтингу заторів - зображення

Нагадаємо, цьогоріч стартує будівництво Київської об'їзної дороги, яка дозволить розв’язати транспортні проблеми столиці та покращити міжнародне автомобільне сполучення. Згодом Київська обхідна дорога має об’єднати всі міжнародні траси та складатиметься з семи ділянок та великим мостовим переходом південніше Києва.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.