Київщина
Суспільство
Автоновини
Київ

Цьогоріч стартує будівництво Київської об'їзної дороги

Нова дорога дозволить розв’язати транспортні проблеми столиці та покращити міжнародне автомобільне сполучення.

Цьогоріч стартує будівництво Київської об'їзної дороги - зображення

Три інфраструктурні компанії пройшли перший етап відбору на конкурс виконавця робіт для будівництва першої ділянки Київської об'їзної дороги. Про це повідомили на Facebook-сторінці Служби автомобільних доріг у Київській області.

До 1 лютого мають обрати переможця, який візьметься за будівництво ділянки дороги на відрізку від траси М-07 Київ – Ковель – Ягодин до М-06 Київ – Чоп. Це буде дорога категорії Іа, протяжністю 18 050 км, з дев’ятьма штучними спорудами (мостами, шляхопроводами та естакадами).

Згодом Київська обхідна дорога має об’єднати всі міжнародні траси та складатиметься з семи ділянок та великим мостовим переходом південніше Києва.

Нагадаємо, цьогоріч також стало відомо, що в Україні створять умови для електромобілів. До слова, за погодинне паркування Київ за минулий рік заробив більше 13 млн грн.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.