Новини
Україна
Культура
Новини Кіно

Кінолог і кіно: новопризначену очільницю “Довженко-центру” не пустили на роботу (ВІДЕО)

Співробітники “Довженко-Центру” зазначили, що вони будуть чинити спротив поки не побачать планів діяльності Юлії Каждан.

Новопризначену очільницю “Довженко-Центру” не пустили на роботу. Мова йде про Юлію Каждан, яку минулого тижня ДержКіно призначило на посаду тимчасово виконуючої обов'язки гендиректора державного кіноархіву.

Каждан є засновницею та керівницею кінологічного центру, що надає послуги дресирування собак, а також проводить сеанси з гіпнотерапії. Проте, не має жодного стосунку до кіно. Крім того, Каждан є засновницею двох юридичних фірм, одна з них фігурувала в кримінальних провадженнях.

Натомість ДержКіно відсторонило від виконання обовязків гендиректора Олену Гончарук, яка має великий досвід роботи на ключових посадах у культурних інституціях. Новопризначену очільницю не пустили на робоче місце співробітники “Довженко-Центру”, зазначивши, що вони будуть чинити спротив поки не побачать планів діяльності Юлії Каждан.

Відсторонена керівниця Олена Гончарук наголосила, що центр повернув Україні феномен українського кіно, а зараз у команди немає впевненості і розуміння, що буде з їхніми напрацюваннями надалі.

Нагадаємо, 9 листопада відубдеться радіодиктант Національної єдності. Авторкою тексту цьогоріч стала українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, а читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.