#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Київщина

Кількість дорожніх об’єктів «Великого будівництва» в області збільшили до 54

22.11.2021 3

Загалом на Київщині планують прокласти 82 кілометри якісного асфальту.

Фото: pixabay.com

Як повідомив глава Київської облдержадміністрації Василь Володін. перелік об’єктів дорожнього господарства, які цьогоріч оновлюються в рамках програми президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” було розширено.

Загалом капітальний та поточний ремонт і реконструкцію проведуть на 54 відрізках автошляхів в області, а це майже 82 км якісного асфальтного покриття.

«Якісні дороги – це запорука соціально-економічного розвитку регіоні. І чим їх буде більше, тим людям комфортніше буде жити в нашій області, працювати та розвивати бізнес. Тож ми працюємо над тим, щоб ліквідувати проблемні ділянки, прокладати новий асфальт і покращувати якість регіональних автошляхів»

Василь Володін

Очільник ОДА також зазначив, що у підсумку цьогоріч у пристоличному регіоні запланована реалізація 54 дорожніх проєктів. Більшість об'єктів капітально відремонтують.

Разом з тим, натепер в області вже проклали 79,5 кілометрів нового асфальту.

Як повідомляв «Погляд», до кінця цього року має завершитися будівництво нової ділянки Великої Кільцевої дороги. Рух планують відкрити вже після 20 грудня.

Окрім цього,

Як відомо, на Київщині завершують реконструкцію мосту на дорозі Васильків – Княжичі – Лука – Гореничі. Загальна вартість робіт склала 41, 4 мільйони гривень. Реалізовувати роботи почали ще минулого року. За цей час влаштували нове асфальтобетонне покриття, підсилення берегових опор, монтаж переходу залізобетонними плитами на ґрунт і встановлення прольотів мосту.

Нагадаємо, в рамках програми «Великого будівництва» поблизу Обухова вже проклали понад 4 кілометри нового асфальту. Завдяки капітальному ремонту Обухівську та Кагарлицьку громади з’єднає якісна і безпечна дорога.

Ми розповідали також, що на Макарівщині завершили ремонт мосту вартістю понад 17 млн. грн.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.